برند محبوب مصرف کنندگان با رأی مردم عیار زده می‌شوند

برند محبوب مصرف کنندگان با رأی مردم عیار زده می‌شوند

نظرسنجی مردمی برند محبوب سال ۱۴۰۰ با شعار «برند محبوب من، انتخاب با شماست» آغاز شده است.

نظرسنجی مردمی برند محبوب سال ۱۴۰۰ با شعار «برند محبوب من، انتخاب با شماست» آغاز شد. در سالی که قرار است آغاز آن با حمایت از برند‌های ایرانی همراه باشد خیلی مهم است که جایگاه برند‌های ایرانی هم در آن مشخص و تقویت شود. قرار نیست هیچ مصرف کننده ایرانی به دلیل اینکه قصد دارد از برند‌های ایرانی حمایت کند از کالا یا خدماتی که کیفیت مطلوب ندارند استفاده کند.

اصل همان است که بوده، یعنی با خرید و استفاده از کالای با کیفیت ایرانی از برند‌های ایرانی حمایت کنیم. آنچه مشخص است برای اجرای این اصل، باید عیار برند‌های ایرانی را شناخت تا با حمایت از برند‌های اصیل و محبوب ایرانی که توان خود را در تولید کالا‌های با کیفیت قابل رقابت با برند‌های بین المللی گذاشته‌اند و توانسته‌اند نظر مصرف کنندگان را نیز جلب نمایند، به وظیفه‌مان به عنوان یک ایرانی عمل کرده و ما نیز با حمایت از آنها، قدردان تلاش‌های ارزشمند آن‌ها باشیم.

اما این عیار را باید از کجا شناخت؟

یکی از راه‌های شناخت عیار برندها، تجمیع و به اشتراک‌گذاری نظرات تک تک مصرف کنندگان ایرانی از تجربیات خرید و مصرف کالا‌ها و خدماتی است که روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنند. در واقع با تجمیع نظرات مشتریان یک برند می‌توان به جمع بندی مناسبی از وضعیت و جایگاه آن برند در ذهن مصرف‌کنندگان دست یافت و وقتی این جمع بندی در مقایسه با بقیه برند‌های حاضر در بازار قرار بگیرد، می‌توان جایگاه هر برند را در بازار تعیین کرد. این جایگاه که از جمع نظرات مصرف‌کنندگان ایجاد می‌شود چنان معتبر و قدرتمند است که با اطمینان می‌توان آن را مبنای خرید‌های آتی قرار داد و اینجاست که عیار هر برندی را می‌توان شناخت.

نظرسنجی ملی برند محبوب مصرف‌کنندگان در هشتمین سال برگزاری، قصد دارد تا با همراهی ارزشمند شما ایرانیان، بار دیگر با تجمیع نظرات مصرف‌کنندگان در رابطه با برند‌های حاضر در بازار، به تعیین عیار برند‌های ایرانی در سال ۱۴۰۰ بپردازد تا بتواند مبنایی را برای خرید‌های مناسب فراهم آورد. در نهایت آنچه مهم است حضور پررنگ همه ما ایرانیان در این نظرسنجی مردمی است تا با ثبت نظر و به اشتراک‌گذاری نظرات مان، به دیگران در انتخاب درست و خرید مناسب کمک کنیم تا هم نظر مصرف کنندگان در اعتباربخشی به برند‌ها در نظر گرفته شود و هم اینکه از برند‌های خوشنام و عیار بالای ایرانی حمایت شود.

شما هم می‌توانید از طریق لینک‌های زیر در این نظرسنجی مردمی شرکت کنید و ضمن به اشتراک‌گذاری نظرات خود، در قرعه کشی ۵۰ جایزه ۵ میلیون ریالی و ۱۴۶ جایزه ارزشمند اشتراک‌گذاری و معرفی به دوستان بهره‌مند شوید.

آدرس سایت: www.irantopbrands.org

دانلود اپلیکیشن: www.irantopbrands.org/topbrands.apk

ربات تلگرام: t.me/irantopbrandsbot?start=inv_۱۴۳۱۴۰۱۷۷